• Kim jesteśmy
 • Co robimy
 • Opinie o nas
 • Kontakt
 • Kim jesteśmy

  Co na s wyróżnia?

  Pracujemy dla Ciebie.

  Naszym celem jest zapewnienie usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową firmę, spółkę z o.o., czy jesteś osobą prywatną. Wiemy, że nasze zaangażowanie i precyzyjne podejście do spraw naszych Klientów, jest tym, czego szukasz. I to nas właśnie wyróżnia na rynku usług finansowych, przesyconych masowym i często nieodpowiedzialnym podejściem do Klienta. 

  Powiedz nam o Swoich potrzebach, kryteriach i o tym co jest najistotniejsze dla Ciebie, a resztę zostaw nam. Przygotujemy, omówimy i podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie. Najlepsze dla Ciebie, bo Ciebie słuchamy. Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez każdy etap procesu kredytowego. Wynegocjujemy dla Ciebie najkorzystniejsze parametry transakcji. To, że współpracujemy z wieloma bankami jest nieistotne, najważniejsze są Twoje zamierzenia.

  Nasze czynności opieramy na poniższych zasadach:
  1. W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta.
  2. Wymagamy od siebie i od innych rzetelności, prawdomówności i uczciwości. 
  3. Bierzemy odpowiedzialność za własne słowa, działania i ich skutki. 
  4. Słuchamy innych i szanujemy ich zdanie. 
  5. Zapewniamy jakości jakiej sami oczekujemy.
  6. Budujemy relacje w oparciu o zaufanie i współpracę. 
  7. Szanujemy czas swój i naszych Klientów. 
  8. Stale poszukujemy lepszych rozwiązań. 
  9. Myślimy pozytywnie.
   

  Historia Macieja i Dariusza...

   

  Dariusz – Można by rzecz, iż bankowość to moje drugie imię… Pierwsze kroki w tej branży stawiałem już po ukończeniu Liceum Ekonomicznego w roku 1998 - rozpoczynając pracę w Banku Spółdzielczym Rzemiosła we Wrocławiu. Dzięki sumienności, zaangażowaniu, własnej samodyscyplinie udało się połączyć pracę ze studiami w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów. Jak się okazało nie mogło być lepszego połączenia w dążeniu do „szlifu” własnej kariery i doświadczenia w branży finansowej. Kończąc studia pracowałem już jako doświadczony doradca ds. kredytów hipotecznych w LG Petro Bank S.A. (później Nordea Bank Polsk S.A.)  W swojej pracy zawsze starałem się przede wszystkim słuchać ludzi  i tu chyba posłużę się metaforą –  jak dobry lekarz - specjalista w swej dziedzinie, który musi dokładnie zbadać pacjenta, przeprowadzić szereg badań by precyzyjnie zdiagnozować dane schorzenie -przepisując właściwą receptę… Taką postawę pielęgnuję do dziś. Moje sukcesy w pracy zaowocowały tym, iż stałem się współtwórcą rozwoju marki mBank - gdzie tworzyliśmy pierwszy we Wrocławiu oddział tego banku.        

  Od 2006r. moja kariera zawodowa związana była z grupą Getin Noble Bank S.A. - gdzie piąłem się po kolejnych szczeblach kariery jako doradca,  Ekspert ds. Klientów kluczowych ,by po kilku latach objąć funkcję Menagera Oddziału, co zostało docenione wieloma  wyróżnieniami -m.in.  najlepszy Manager Regionu Południe. W roku 2014 powróciłem znów do grupy mBank - spółka Aspiro jako Koordynator zespołu. 

  Doświadczenie jakie zdobywałem przez prawie 20 lat pracując w wielu bankach, instytucjach finansowych oraz nawiązane relacje, kontakty i nabyta wiedza sprawiły, że poczułem się gotowy by prowadzić własną firmę. Teraz czerpiąc z tego, staram się być najlepszym ekspertem, który potrafi poprowadzić nawet najtrudniejsze sprawy, a powierzone mi zadania zawsze traktuję z najwyższym priorytetem. Indywidualne podejście do każdego klienta i pełne zaangażowanie odzwierciedla ogromna liczba pozytywnie zamkniętych spraw i  uśmiechy ludzi, którzy mi zaufali.

   

   

  Maciej – w bankowości powiedzmy że pracuję „od zawsze”. Początki były pod koniec lat 90, gdzie w Polskim Towarzystwie Finansowym SA odpowiedzialny byłem za finasowanie rynku samochodowego - obsługa komisów samochodowych.  Ciekawe to były czasy… Następnie Santander Consumer Bank - obsługa finansowa salonów samochodowych. W 2006 roku przyszedł czas na rozwój zawodowy w ramach Raiffeisen Bank Polska oraz Raiffeisen Financial Polska Sp. z o.o. gdzie na stanowisku Eksperta zajmowałem obsługą nowych i portfelowych Klientów z segmentu firm micro oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Praca z przedsiębiorcami pozwoliła mi „od podszewki” i w praktyce poznać realia i zasady funkcjonowania firm w Polsce. W 2010 roku zdecydowałem ścieżkę zawodową kontynuować w nowo powstałym Alior Banku gdzie na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży, obszar Bankowość Przedsiębiorstw, kierowałem zespołem Doradców w jednym z Wrocławskich oddziałów, oraz obsługiwałem kluczowych - korporacyjnych Klientów Banku. Wówczas doświadczyłem iż nawet całkiem ciekawe i nowatorskie podejście Alior Banku do firm, nie jest w stanie odpowiedzieć na każdą kredytową potrzebę przedsiębiorcy. Parafrazując : metodyka kredytowa jest jak cegła… mając jedną, domu się nie wybuduje. Dlatego w kwietniu 2011 roku, łącząc doświadczenie, wypracowane relacje i zaangażowanie, zdecydowałem aby potrzeby swoich Klientów realizować prowadząc własną firmę. Tak jest po prostu skuteczniej. Dlatego wiedz proszę, że będę Cię wspierał w realizacji Twoich zamierzeń, tak jakbym robił to dla siebie samego. Porozmawiajmy...

  Potrzebujesz pomocy?
  Oddzwonimy...